סיגל - אתרים שפשוט עובדים

04-6801292 info@sigal.co.il

kesher

בניית אתר וורדפרס

בניית אתר וורדפרס

בניית אתר וורדפרס  יכולה לספק לאתר שלכם יתרונות רבים, קידום, ניהול תוכן נוח, גמישות.

וורדפרס היא תוכנה חופשית המשתמשת ברישיון  GPL . יש לתוכנה מגוון תוספים וערכות נושא.

 בניית אתר וורדפרס

למה דווקא וורדפרס?

אם וורדפרס חדש לך ואתה מחפש סיבות להשתמש בו כמערכת ניהול תוכן באתר החדש שלך, הרשה לי לתת לך כמה.

תוכנת קוד פתוח

וורדפרס היא תוכנת קוד פתוח, דבר שמאפשר להשתמש בה ללא תשלום. אפשר להשתמש בוורדפרס לכל סוג של אתר אינטרנט, אישי או מסחרי, מבלי לשלם על השימוש אפילו אגורה אחת. היא בנויה על PHP/MySQL (שוב, קוד פתוח) ותחת רישיון  GPL.

ידידותי למשתמש

אתה לא באמת צריך להיות מנוסה להשתמש וורדפרס באתר האינטרנט שלך. כיום רוב חברות אירוח לספק את היכולת להתקין WordPress על האתר שלך בלחיצה אחת על העכבר. החלק הממשל קל לנווט. קל גם להוסיף מאמרים / תוכן לאתר האינטרנט שלך שלה

ערכות נושא של תמיכה

אתה לעולם לא בטווח הקצר של תבניות בעת שימוש וורדפרס. אם אתה לא אוהב את הנושאים שמגיעים עם ההתקנה של ברירת המחדל של וורדפרס, אתה יכול לצוד באינטרנט תוכלו למצוא אלפי ערכות נושא חינם שניתן להוריד ולהשתמש עבור אתר האינטרנט שלך. ישנם נושאים אשר יכול גם להפוך את האתר שלך נראה כמו אתר רגיל במקום בלוג.

תוספים להרחיב את הפונקציונליות

Plugins WordPress מאפשרים לך לעשות כמעט כל דבר שאתה רוצה ויכול להיות מותקן כהרף עין. לדוגמה, אתה רוצה לדפוף הצבות הבלוג שלך, רק להסתכל ב-Google אתה יכול בקלות למצוא את התוסף רלוונטי כי יהיה בקלות לעשות את העבודה בשבילך.

תואם לתקנים

וורדפרס היא אחת התוכנות עוקב כל תקני הרשת ושומר על הבלוג שלך או אתר אינטרנט תואם לכל הכללים שיש אחריו בעת הפעלת אתר אינטרנט.

SEO ידידותית

מנועי החיפוש צריכים להיות כל הזמן בהחלט בחשבון בעת בניית אתר אינטרנט. וורדפרס משתמשת פונקציות שונות המאפשרות את זה כדי להיות מנוע חיפוש ידידותי. לדוגמה שליחת pings לאתרים אחרים, מה שהופך קטגוריות, תיוג ההודעות שלך, שימוש בתגיות h1/h2 וכו '

קהילה גדולה תמיכה

לפי הסטטיסטיקה האחרונות, וורדפרס היא בשימוש על יותר מ 1% של אתרים באינטרנט בעולם. יש קהילה גדולה גיבוי המשתמש הפיתוח של תוכנה זו. לכן, בכל פעם להתמודד עם כל הבעיות, אתה יכול לעבור על כל הפורומים זמין וורדפרס קהילות למצוא תשובות לכל השאלות שלך.

אז, אתם רואים את היתרונות של השימוש WordPress עכשיו? בנוסף, אתם יכולים להוסיף לרשימה זו על ידי מתן משוב על דבריו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

היי, נשמח לשמוע ממך