04-6801292 סיגל - אתרי אינטרנט info@sigal.co.il

אתר האינטרנט שלי נבנה ב Word Press אך לא תפקד כתוצאה מחוסר מענה לבעיות בסיסיות כגון ניהול הרשאות משתמשים וגיבויים. חיפשתי גורם שישפר את האתר ויתחזק אותו באופן שוטף ולכן הצבתי לעצמי מטרה לחפש קבוצה מקצועית קטנה בה ניתן יחס אישי לכל לקוח, באזור הצפון.

עיינתי במספר אתרים שבנו בוני אתרים ב Word Press על מנת לבחון הן את העיצוב הגרפי והן את לוגיקת האתרים. כאשר פתחתי את האתר של סיגל ויוסי התרשמתי במיוחד מהמענה המידי, מהנכונות לעזרה והיכולת לטפל במגוון ההתמחויות הנדרש לבנייה ולתחזוקת אתר לרבות ניהול פרויקט, גרפיקה, כתיבה שיווקית, תכנות וצילום.

בפגישה הראשונה הבנתי שהגעתי למקום בו אנשי מקצוע נחמדים מסבירי פנים, עונים בנעימות לכל בקשה ומטפלים בבעיות באופן מקצועי ויעיל. מעצמי ומאלה שאני עובד איתם אני דורש לעמוד בלוחות זמנים שסיכמנו עליהם ולמרות שהפרויקט לא התקדם בקצב המתוכנן , תמיד קיבלתי את ההרגשה שכל אחד בצוות עושה מעל ומעבר לתפקידו ולא רואה בכך רק מקום עבודה וכי לכולם אכפת שהדברים יעבדו בדיוק כפי שהם צריכים ל"נגן".

לקראת סופו של תהליך הבנייה מחדש, אני נהנה בכל פעם שאני פותח את האתר מהעיצוב הגרפי, מזרימת הנתונים בו ומהכלים שבנה יוסי לניהול פשוט ויעיל החל מיצירת חדשות ועדכונים, ניהול המלצות לקוחות ולא פחות חשוב כלי גיבוי אוטומטי של כל האתר באופן תקופתי.

בנוסף עיצבה סיגל עבורי לוגו חדש, כרטיסי ביקור ונייר מכתבים המשדרים מקצוענות לשמה.

סיגל אספה סביבה אנשי מקצוע מעולים ואני ממליץ בחום על בנית אתרים עם סיגל גדול.

בברכה,

דן נתניהו

www.iacs.co.il 

iacsletter

שינוי גודל גופנים